Mannheim

 

práce na střídání nyní na 6 týdnů: Hospodyně/společnice pro seniorku

 

Výhradně pro ženu, zkušenou pečovatelku s dobrou fyzičkou. S živnostenským listem, alespoň dobrou němčinou, budete pečovatelka pro paní r. 1924 (175cm,80kg).

Místo: Mannheim, Baden Wurtenberg


Popis práce: Společnost pro paní (Pflegestufe2,  artróza, diabetes mellitus, jinak je relativně celkový stav v pořádku,  jen nemůže na nohy a toto se jí zhoršuje, má vodu v nohách). K paní chodí pravidelně ráno a večer pracovníci ošetřovatelské služby, kteří ji oblékají/svlékají a provádí hygienu. V případě nutnosti je možné  zavolat červený kříž. Dále: Dále pomoc s úklidem,  hlavně konverzace – to je dost důležité; vaření, pomoc s  oblékáním, chůzí, mytím, nákupy, hygienou, domácí práce, atd. Počítati s  celkovou manipulací klienta... Paní na vás bude vázána, co se týče  pohybu. Sama už nemůže chodit.
Vyžadováno: min. dobrá úroveň znalosti němčiny, cit pro práci, dobré kuchařské schopnosti...! Pokud možno klidnou povahu, trpělivost, lidskost a nutně určitou fyzickou sílu, protože paní nemůže sama na nohy, tak se musí 4-5× denně dávat z postele, na toaletu atd. - zkrátka celková manipulace dle potřeby
Pracovní den: prakticky celý, kolem 2 hodin přes den volno

Ubytování: ano, zdarma u rodiny; máte k dispozici celý svůj byt

Strava: ano, zdarma u rodiny

Úvazek: Smlouva na ŽL (daně si hradíte sami)

Měsíční odměna: 1500 Euro / 50 Euro-den


Další zajímavosti: Noční služba se přímo nevyžaduje, jen kdyby si paní řekla. V domě bydlí i synovec. Dcera bydlí taktéž nedaleko. U paní bude malinko těžší se prosadit; trochu  si potrpí "na svém". Přístup na internet budete mít.