Mainburg

 

práce na střídání po 2-3 měsících: Hospodyně/pečovatelka pro manželský pár, paní: 1938, 155cm, 55kg; pán: 1931, 175cm, 75kg. Manžele bydlí v domě (180m2), se zahradou. Bez domácích zvířat.


Místo84048 Mainburg (Bayern)

Zdrav. stav paní: bez Pflegestufe, ale je zažádáno, paní má zlomenou pánev a několik obratlů, sedí ve vozíku pro postižené. 

Nemoci: cukrovka, revma
Pomůcky: vozík pro postižené, chodítko
Pečovatelská služba: ano, denně - ošetření rány na břiše, která vznikla při operaci a nyní se špatně hojí
Noční hlídání: není třeba

Popis práce: paní potřebuje pomoc v podstatě při všem - oblékání, svlékání, hygieně, doprovodu na toaletu, pomoc při vstáváná, usedání, ulehání, domácí práce

Zdrav. stav pán: Pflegestufe 2, pán sedí ve vozíku pro postižené, ale je schopen vše dělat sám. S holema je schopný ujít krátké štreky.

Nemocislabé srdce
Pomůcky: vozík pro postížené, hole
Pečovatelská služba: ano, 2x-3x denně (ráno natahují kompresní punčochy, večer je sundavají)
Noční hlídání: není třeba

Popis práce: pán nepotřebuje žádnou konkrétní péči. 

 

​Řidičský průkaz: ne

Ubytování: ano, zdarma u rodiny

Strava: ano, zdarma u rodiny

Úvazek: Smlouva na ŽL (daně si hradíte sami)

Odměna: 1750 Euro / 58,33 Euro-den

Další zajímavosti: 
celé horní patro je prázdné, to ma pečovatelka k dispozici. Ikdyž paní nemá žádnou Pflegestufe, je to právě ona, o koho je třeba péče. Pán Pflegestufe má, ale o něj péče není třeba, je samostatný. Jediné co pán sám nemůže je sprchovaní, to dělá pečovatelská služba 1x týdně. Pečovatelská služba je placená pojišťovnou, takže nebude důvod ji rušit. Práce, které děla pečovatelská služba nebude muset pečovatelka přebýrat.