Böttingen

 

práce na střídání po 2-3 měs., hospodyně/pečovatel(ka) pro seniora


Pro muže nebo ženu. S živnostenským listem, velmi dobrá němčina nutností, budete ošetřovatel(ka) pro seniora, r. 1922, 190cm, 100kg.

Místo: Böttingen (Baden-Würtemberg)

Zdrav. stav: Pflegestufe 2. Pán nemůže na nohy, většinou leží v posteli, občas sedí ve vozíku pro postižené. Psychicky je naprosto fit, takže žádná demence.
Nemoci: prává ruka již správně nefunguje, je po mrtvici, pán slyší dost špatně.
Pomůcky: vozík pro postižené, toaletní židle, postelový výtah (pro transport z postele do vozíku pro postižené, na toaletní židli atd.)
Pečovatelská služba: ano, 1-2 týdně dochází
Noční hlídání: ne
Popis práce: Pomoc při oblékání a svlékání, vstávání a ukládání do postele. Hygiena. Převlékání postele. Rozhovory, domácí práce (vaření, uklízení, praní prádla atd.). Nákupy.
Vyžadováno: dobrá až lepší úroveň znalosti němčiny, cit pro práci. ŘP výhodou, není však vyžadován.

 

 

 

 

 

Ubytování: ano, zdarma u rodiny

 

Strava: ano, zdarma u rodiny

 

Úvazek: Smlouva na ŽL (daně si hradíte sami)

 

Měsíční odměna: 1600 Euro / 53 Euro-den

 

Další zajímavosti: Pán bydlí sám v domě bez zahrady, bez zvířat. Pro vás bude vlastní pokoj. Koupelna je sdílená a nemají doma internet. Pro ten tedy nutné vlastní řešení - ve Smartfonu, notebook s mobilním netem atd.

 

Pán je psychicky naprosto fit, rád si povídá, takže je dobrá němčina nutností! Pán hraje rád stolní hry. Velice rád jí lehká jídla (vařenou zeleninu, lehké polévky), pudinky, málo masa.